Najlepsza nauka pływania na świecie.

Wierzymy, że każdy powinien się cieszyć pięknym stylem pływackim.
Pływacy TI nie tylko pływają pięknie, oni KOCHAJĄ pływanie.

zostań trenerem

Każdy zna lub widział setki bądź tysiące osób, które nie potrafią pływać albo pływają słabo. Prawda jest taka, że każdy może nauczyć się pływać- i to pływać dobrze!

Trenerzy TI to najefektywniejsi nauczyciele pływania na świecie; posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do nauczenia każdego dobrze pływać i w pełni cieszyć się pływaniem. Niestety nie ma wymaganej ilości wykwalifikowanych trenerów TI, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na ich usługi. Celem naszym jest uczynienie nauczania TI dostępnego wszystkim, którzy tego potrzebują i dostarczenie możliwości osobom kochającym pływanie utrzymania się z wykonywania tego, co kochają.

Ponieważ tak niewiele osób potrafi dobrze pływać, jest właściwie niewyczerpalny zasób potencjalnych studentów. Możesz zarobić na swoje potrzeby robiąc to, co kochasz – a przy okazji dać innym bezcenny dar. Nie musisz być super pływakiem, aby zostać trenerem TI.


Dlaczego dyplom trenera TI będzie najcenniejszym dokumentem w świecie pływackim:

  • Miliony osób będzie chciało pływać lepiej niż to robią. Dla większości umiejętność lepszego pływania podniesie znacznie jakość życia. Prawie każda osoba, jaką spotykasz to potencjalny student, czyniąc rynek prawie niewyczerpalnym.
  • Dla wielu ludzi – zwłaszcza starszych – umiejętność dobrego pływania będzie bezcennym środkiem na utrzymanie i odzyskanie zdrowia lub utrzymanie młodości i sprawności.
  • Pływanie jest uniwersalne. Pośród wszystkich sportów, pływanie jest szczególne z trzech powodów:
    • Nie tylko podnosi sprawność fizyczną; jest również ważną umiejętnością życiową; dla młodych i tych którzy mają kontakt z wodą
    • Jest uznawane za najbardziej wszechstronne ćwiczenie typu fitness.
    • Jest idealne dla osób w każdym wieku od niemowląt do seniorów.

Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat kursów dla trenerów TI, proszę o kontakt:

Paweł Lewicki
poland@ti-europe.com
tel: 0504 650 398