Najlepsza nauka pływania na świecie.

Wierzymy, że każdy powinien się cieszyć pięknym stylem pływackim.
Pływacy TI nie tylko pływają pięknie, oni KOCHAJĄ pływanie.

znajdź swojego trenera TI

Założyciel Total Immersion Polska. Tytuł trenera uzyskał w styczniu 2003 roku po kursie szkoleniowym w Coral Springs, Fl prowadzonym przez twórcę Total Immersion Terrego Laughlina. Szkolił pływaków między innymi w Stanach Zjednoczonych, Turcji, Niemczech, Szwecji i Hong Kongu. Jego zamiłowaniem jest uczynienie pływania czymś dostępnym dla każdego, bez względu na wiek czy poziom umiejętności. Specjalizuje się we wszystkich stylach pływackich oraz technice pływania na akwenach otwartych. W czasie swojej działalności zawodowej przeszkolił ponad 3000 pływaków i ponad 60 trenerów na terenie Polski i zagranicy. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki, wyjścia do teatru oraz prace w ogrodzie.

Z Pawłem można się skontaktować przez:
Tel.: 504 650 398 lub e-mail: p.lew6@wp.pl

Trener TI, instruktor pływania, ratownik wodny oraz sędzia pływania II klasy PZP. Pływanie jest jego wielką pasją, którą szczęśliwie udało mu się połączyć z życiem zawodowym. Na co dzień zajmuje się nauczaniem dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych na basenie w Mińsku Mazowieckim, Pruszkowie i okolicach. Stara się wciąż doskonalić swoje umiejętności oraz podnosić kwalifikacje, zarówno dla siebie jak i swoich klientów, którym pragnie w łatwy i przyjemny sposób przekazywać tajniki efektywnego i lekkiego pływania. 
Wierzy, że nauka pływania może dawać radość i satysfakcję, niezależnie od tego czy ma się 3 czy 63 lata:)

Adrian zaprasza na swoją stronę: www.rekinek.cba.pl

Uprawnienia do szkoleń 4 stylów

Z Adrianem można się skontaktować przez:
Tel.: 509 144 662 lub e-mail: jarzebski.adrian@gmail.com

magister wychowania fizycznego, absolwent AWFiS w Gdańsku, oraz Uniwersytetu SWPS Sopot – studia podyplomowe: psychologia społeczna. Trener Pływania II klasy, Starszy Trener Total Immersion, Instruktor Ratownictwa Wodnego, Instruktor WOPR, Instruktor Nurkowania, Instruktor Motorowodny, Instruktor Pierwszej Pomocy.

Od 2000r. dzielę się pasją, jaką jest pływanie oraz szkolę Ratowników Wodnych. Ciągle doskonalę własne umiejętności. Na bieżąco nabywam najnowsze metody nauczania. Pomagam w rozwoju wierząc, że: Pływanie zmieni Twoje życie.

uprawnienia do szkoleń na wodach otwartych

Z Maćkiem można skontaktować przez:
Tel.: 790 609 790  lub e-mail: aquatics.pl@gmail.com

Trener TI, Warszawa. Miłość do pływania towarzyszy Mu od dziecka, a zapłonęła na nowo w 2011 r. gdy odkrył metodę TI. Od tej pory nieustannie pracuje nad doskonaleniem swoich umiejętności a przede wszystkim z niespożytą energią i entuzjazmem zaraża znajomych swoją pasją. Wiara, że nie ma takiego człowieka, który nie nauczyłby się pływać metodą TI, zachęciła już kilkadziesiąt osób do podjęcia nauki zarówno podczas prywatnych kursów jak i prowadząc zajęcia nauki pływania w wojsku. Ogromną radość sprawia Mu, gdy osoby początkowo bojące się wody i nieumiejące się w niej poruszać, w trakcie kilkugodzinnych zajęć przemieniają się w uśmiechniętych i dumnych z siebie pływaków. I sami przyznają, jakie to jest proste. W wolnych chwilach najczęściej czyta książki z zakresu rozwoju osobistego, przywództwa, sprzedaży oraz reportaże i wywiady. Interesuje się wszystkim co ciekawe, śpiewa piosenki Elvisa i Ala Bano oraz uwielbia prawdziwą włoską pizzę, nieuleczalny optymista z wyboru.

uprawnienia do szkoleń na wodach otwartych

Z Maćkiem można się skontaktować przez:
Tel.: 668 434 041 lub e-mail: mmoney@gazeta.pl

 Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, Trener II klasy z pływania, Licencjonowany Starszy Trener TOTAL IMMERSION, Instruktor nauki pływania osób niepełnosprawnych wg zasad koncepcji HALLIWICK. Instruktor pływania dla dzieci od 3 miesiąca do 4 roku życia z rodzicami w wodzie.
Certyfikowany Trener BLACKROLL, Menadżer Sportu i Rekreacji.
Organizuje Warsztaty kraula oraz 3 stylów: delfin, grzbietowy i klasyczny metodą TOTAL IMMERSION na terenie Śląska oraz prowadzi zajęcia indywidualne. Jest również czynnym ratownikiem WOPR oraz wychowawcą kolonijnym. Jego ogromną pasją jest sport. Uwielbia pływać, biegać oraz grać w squasha. Rozpoczął również przygo z triathlonem. 
Za cel stawia sobie ciągłe zaangażowanie oraz chęć podnoszenia swoich umiejętności  i kwalifikacji. 

Uprawnienia do szkoleń 4 stylów

Jest coachem Total Immersion oraz menedżerem w firmie konsultingowej. Mieszka w Warszawie. Uważa, że pływanie Total Immersion jest wspaniałym doświadczeniem, które można wykorzystać w codziennym życiu i pracy, niezależnie kim się jest i jaki zawód się wykonuje. Pływanie Total Immersion uczy odpowiedniego nastawienia i podejścia do wyzwań, które przed nami stoją, ich celowości. Uczy umiejętności koncentracji na rzeczach istotnych. 

Z Barkiem można się skontaktować przez:
Tel.: 510 176 023 lub     e-mail: bhonski@gmail.com

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu, trener II klasy pływania, trener TI, technik fizjoterapii, ratownik WOPR. Obecnie związany z Parkiem Wodnym Octopus w Suchym Lesie/k. Poznania. Duże doświadczenie w nauczaniu pływania dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych przekłada się na wysoką efektywność prowadzonych przez niego zajęć. Uważa, że aby się rozwijać należy ciągle doskonalić swój warsztat pracy. Ostatnie jego zainteresowania skupiają się na metodzie TI oraz pływaniu niemowląt. Miłośnik dobrego kina i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Z Piotrem można się skontaktować przez:
Tel.: 604 550 937 lub e-mail: piotr.kowalczykk@gmail.com

Trener TI, ratownik WOPR, zawodowo związany z kompleksem basenów Sandra SPA w Karpaczu, pasjonat pływania, zdrowego styl życia, zainteresował się „Total Immersion”, ponieważ metoda ta pozwała czerpać radość z pływania i pływać „jak ryba” w każdym wieku. Efekty, jakie można uzyskać pływając, tą metodą spowodowały, że postanowił zostać trenerem TI . Zdobytą wiedzę i umiejętności pragnie przekazać wszystkim osobom, które chciałyby w pełni korzystać z przyjemności, jaką jest swobodne pływanie. Ponadto biega, jeździ na rowerze, biega na nartach, trenuje karate, interesuje się również zdrowym odżywianiem.

Z Markiem można się skontaktować przez:
Tel.: 663241353 lub e-mail: mareklipka@op.pl

fascynat Total Immersion pragnący zarazić pływaniem jak najwięcej osób. Na co dzień architekt systemowy projektujący jeden z największych systemów informatycznych na świecie. Po godzinach pilot samolotowy i trener TI w założonej przez siebie Szkole Kraula w Warszawie.
Moja strona: www.szkolakraula.pl Facebook: www.facebook.com/SzkolaKraulaTI

Z Piotrem można się skontaktować przez:
Tel.: 48-503180934 lub e-mail: ti@szkolakraula.pl

trener TI, instruktor pływania, wychowanek WKS Flota Gdynia. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci i dorosłych w Gdyni. Obdarzony empatią i życzliwością. Potrafi budować serdeczną relację z każdym ze swoich uczniów, opierając ją na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Nie waha się podejmowania wyzwań zarówno w nauczaniu osób, które odczuwają traumatyczny lęk przed wodą, jak i utalentowanych pływaków. Potrafi uważnie i cierpliwie słuchać. Jest zawsze skupiony i dostrojony do swoich uczniów. Dobiera elastycznie metody nauczania, aby skutecznie, efektywnie i odpowiedzialnie realizować postawione mu cele. Jest również trenerem dla samego siebie. Nieustannie dąży do rozwoju zgodnie z filozofią Kaizen, która jest mu szczególnie bliska i której jest oddany. Aktywnie uczestniczy w warsztatach, doskonali technikę oraz zgłębia nowe trendy w pływaniu. Bogata wiedza praktyczna i teoretyczna daje mu kompetencje do nauczania zarówno podstaw pływania, jak i doskonalenia techniki wysoko zaawansowanych pływaków.

Z Ryszardem można się skontaktować:
Tel.: 695621268 lub e-mail: ryszardwachowski.tigdynia@gmail.com

Absolwentka AWFiS w Gdańsku, sędzia pływania II klasy, ratownik WOPR.

Wielokrotna medalistka Aquathlonów oraz Biegów z przeszkodami w tym Mistrzostw Europy.
Miłością do wody zaraził ją tata – ratownik. Pływała zanim jeszcze nauczyła się czytać i pisać, co zastało jej pasją do dziś. Teraz stara się zarażać nią swoich podopiecznych pokazując jak wyzwolić w sobie radość oraz czerpać pozytywną energię ze wspaniałej formy aktywności ruchowej jaką jest pływanie.
Uwielbia las, dla niej to świat, który koi, uspokaja i przytula wolnością. Bieganie w lesie to jej sposób na wdzięczność, rozmowę ze sobą i światem. Na co dzień pracuje w Gdyni. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe dla triathlonistów oraz wszystkich śmiałków, którzy pragną nauczyć się jak współpracować z wodą zamiast walczyć z nią, bez względu na poziom umiejętności i stopień wytrenowania – od zera do bohatera.

Z Jagodą można skontaktować się przez:
Tel.: 518-671-716 lub e-mail: ti3miasto@gmail.com

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne. W swoim dorobku zawodowym posiada pracę w szkolnictwie w charakterze nauczyciela wychowania fizycznego, oraz w klubie pływackim jako trener pływania. Właściciel Akademii Dobrego Pływania AQUARIUS. Od 2006 roku związany z Total Immersion Polska.

Z Maćkiem można się skontaktować przez:
Tel.: 608 302 853 lub e-mail: maciekzgierzanin@gmail.com

trener TI, instruktor pływania, sędzia pływacki, ratownik WOPR. Uczestniczył w warsztatach kraula metodą Total Immersion w marcu 2008 roku, mając na celu udoskonalenie własnych umiejętności pływackich. Skuteczność tej metody spowodowała, że postanowił zostać trenerem TI, aby uzyskać ten tytuł brał udział w asystach trenerskich u Pawła Lewickiego. Zdobytą wiedzę i umiejętności pragnie przekazać wszystkim osobom, dla których pływanie jest przyjemnością, sposobem spędzania wolnego czasu i źródłem zdrowia. Zajęcia indywidualne prowadzi w Warszawie. Moja strona www.kursykraula.pl

Z Piotrem można się skontaktować przez:
Tel.: 606 780 554 lub e-mail: kurs-plywania@wp.pl

trener TI, instruktor pływania, założyciel i trener starachowickiego klubu pływackiego „Barakuda”, nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej i gimnazjum. Z Total Immersion związany od 2007 roku. Jego prawdziwą pasją jest pływanie i nauka pływania, w szczególności analizy podwodne i nadwodne techniki czterech styli pływackich. Prócz pływania interesuje sie piłką nożną. Kibic Legii Warszawa. Tata 5-cio letniej Hanki.

Z Bartkiem można się skontaktować przez:
Tel.: 889 362 818 lub e-mail: krull1@interia.pl

Trener TI, instruktor pływania. Kształcąc się wciąż w tym kierunku, oraz doskonaląc swoje umiejętności, natknął się na książkę „Kraul Metodą Total Immersion”, następnie wziął udział w warsztatach, na których zobaczył z jaką łatwością nauczyć pływać ludzi w każdym wieku i czerpać z tego radość. Postanowił zostać trenerem i rozpropagować tą metodę. Pasjonuje się jazdą na rowerze, bieganiem i pływaniem i pragnie zaszczepić wśród ludzi taki styl życia żeby byli zdrowi i szczęśliwi.

Z Andrzejem można się skontaktować przez:
Tel.: 0 609 980 474 lub e-mail: osobistytrener@onet.eu

Absolwentka Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Nauczyciel wychowania Fizycznego, Instruktor, Trener II klasy pływania. Ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i doskonaleniu pływania. Uważa iż metoda TI daje radość zarówno uczącym jak i trenerom co jeszcze bardziej wpływa na jej skuteczność. Oprócz pływania uwielbia wędrówki po górach, teatr i muzykę zwłaszcza jazz.

Z Marią można się skontaktować przez:
Tel.: 698 906 439 lub e-mail: mariagwiazda@onet.eu

rodowita szczecinianka, przygodę z TI rozpoczęła w 2004 roku razem z ojcem rozpoczynając ćwiczenia na pobliskim basenie. Po wielu mniej lub bardziej udanych próbach wybrała sie na warsztaty prowadzone przez Pawła Lewickiego, następnie asystowała mu i została trenerem. Uważa, ze największymi plusami metody jest jej dostępność dla każdego, bez względu na wiek, zaawansowanie czy wytrzymałość oraz możliwie jak najkrótszy czas nauczania. Wciąż doskonali swoje umiejętności z zakresu pływania.

Z Kasią można się skontaktować przez:
Tel.: 510 155 567 lub e-mail: ksz89@o2.pl

Absolwent AWF- Poznań, ratownik wodny WOPR od 1999r., instruktor pływania od 2000r., trener pływania drugiej klasy od 2005r., trener TI od 2009r.Zwiazany zawodowo z pływaniem od 2001r.Prowadzę zajecia zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi, indywidualne i grupowe. Moje atuty to doświadczenie instruktorskie oraz trenerskie, brak rutyny, ciągły rozwój.

Z Marcinem można się skontaktować przez:
Tel.: 608-149-443 lub e-mail: trenerti@wp.pl

absolwent AWF Katowice. Czynny zawodowo- trener TI, instruktor pływania, ratownik WOPR, nauczyciel wychowania fizycznego w gimnazjum, instruktor fitness-sporty siłowe, instruktor samoobrony, instruktor piłki nożnej. Obecnie związany z pływalnią „Wodnik” w Grójcu, gdzie z prawdziwą pasją i zaangażowaniem uczy zarówno dzieci jak i dorosłych czerpać przyjemność z pływania a także doskonalić posiadane już umiejętności. Nigdy nie spoczywa na laurach, ciągle szuka nowych wyzwań i możliwości.

Z Arkiem można się skontaktować przez:
Tel.: 0505786431 lub e-mail: arek831@vp.pl

student Akademii Wychowania Fizycznego im. E.Piaseckiego w Poznaniu, instruktor pływania, ratownik WOPR, instruktor T.I. pracuje na jednym z basenów we Wrześni. Swoją przygodę z total immersion rozpoczął uczestnictwem w warsztatach prowadzonych przez Pawła Lewickiego. Pomimo młodego wieku w swoim dorobku ma pracę z różnymi grupami wiekowymi. Od grup wczesnoprzedszolnych po uniwersytet trzeciego wieku. Prócz pływania, swoją pasję do sportu rozwija w wielu dziedzinach takich jak kolarstwo, joging czy spinning.

Z Mateuszem można się skontaktować przez:
Tel.: 600 943 348 lub e-mail: mateusz.nogala@wp.pl

Absolwent AWF Poznań, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor, trener II klasy pływania, ratownik WOPR, instruktor lekkiej atletyki. Z TI związany od 2009 roku jako trener. Posiada duże doświadczenie w nauczaniu i doskonaleniu pływania, dzieci, młodzieży, dorosłych oraz osób niepełnosprawnych. Jego prawdziwą pasją jest pływanie oraz wszelkie sporty wodne. W wolnych chwilach trenuje capoeirę.

Z Mariuszem można się skontaktować przez:
Tel.: 0-693-783-496 lub e-mail: mariusz_ratajski@o2.pl

absolwent AWF Poznań, trener II klasy pływania, instruktor WOPR, instruktor windsurfingu. Zamiłowanie do sportów wodnych to jego styl życia. Wieloletni staż pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi pozwolił mu zauważyć, że TI jest doskonałą metodą pływania dla wszystkich.
Poza nauką pływania interesuje się windsurfingiem, żeglowaniem, nurkowaniem, ratownictwem WOPR oraz sporo czasu spędza na rowerze. W sezonie letnim prowadzi szkołę windsurfingu i czarter jachtów. Artur zaprasza na swoją stronę www.water-world.pl

Z Arturem można się skontaktować przez:
Tel.: 609 609 369 lub e-mail: nauka_plywania@wp.pl

trener TI, instruktor pływania, instruktor WOPR, doktorant na AWF w Katowicach. Od dziecka związany z pływaniem, medalista Akademickich Mistrzostw Polski w Pływaniu w stylu motylkowym i zmiennym oraz Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym.
Posiada duże doświadczenie w nauczaniu pływania zarówno dzieci jak i dorosłych, na każdym poziomie zaawansowania.
Zajęcia indywidualne prowadzi na Górnym Śląsku.

Z Wojtkiem można się skontaktować przez:
Tel.: 669 925 144 lub e-mail: sado83@o2.pl

absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, trener TI, instruktor pływania, a także sędzia pierwszej klasy w pływaniu. Zdobyte wieloletnie doświadczenie (także zawodnicze) oraz metodę Total Immersion wykorzystuje z powodzeniem w nauce i doskonaleniu pływania zarówno w pracy ze studentami, jak i w prywatnej Akademii Pływania. (www.naukaplywania.edu.pl). Uwielbia nurkować, jeździć na rowerze i na nartach. Wolny czas rezerwuje na słuchanie muzyki i oglądanie dobrego kina.

Z Edytą można się skontaktować przez:
Tel.: 666-919-111 lub e-mail: edyta.ki@gmail.com

trener TI, młodszy ratownik WOPR, „Mors”. Z nową techniką doskonalenia pływania związany od 2 lat. Współzałożyciel i trener szkółki pływackiej BARAKUDA w Starachowicach.

Miłośnik pływania i sportu w ogóle. W szczególności sfery psychologicznej, jej wpływu na charakter i rozwoj człowieka. Pasjonat muzyki improwizowanej, zwolennik turystyki pieszej i amator grafiki komputerowej.

Z Tomkiem można się skontaktować przez:
Tel.: 504 827 410 lub e-mail: tomaszimiela@poczta.fm

Trener TI. Zanurzony w Total Immersion od 2006r. Były zawodnik gimnastyki sportowej i akrobatyki. Absolwent AWF we Wrocławiu. Trener II klasy akrobatki sportowej i skoków do wody. Z zamiłowania turysta i triathlonista.

Od 24 lat nauczyciel wychowania fizycznego.

Z Witkiem można się skontaktować przez:
Tel.: 665 709 123 lub e-mail: mleczan@wp.pl

absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, instruktor dyscypliny sportu – pływanie, trener TI, ratownik WOPR. Założyciel Szkoły Pływania Sportowego w Końskich, gdzie na Pływalni Miejskiej prowadzi zajęcia nauki i doskonalenia pływania z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, wykorzystując dorobek i zalety nowatorskiej metody Total Immersion i jej nowego spojrzenia na pływanie. Interesuje się kulturą fizyczną, pedagogiką, psychologią sportu oraz sztukami plastycznymi. Wolny czas najchętniej spędza nad otwartymi zbiornikami wodnymi czerpiąc natchnienie z ich walorów do sportów wodnych i rekreacji. Ceni sobie profesjonalizm i kompetencje.

Z Andrzejem można się skontaktować przez:
Tel.: 693092985 lub e-mail: andrzejczarny01@gmail.com

były wieloletni wyczynowiec startujący do dziś w maratonach i zawodach w kategorii masters, ratownik WOPR i płetwonurek. Uczestniczył w szkoleniu trenerskim TI które prowadzili amerykańscy profesjonaliści Betsy Laughlin i Shane Eversfield. Nieustannie pogłębia praktykę pływając w każdej wolnej chwili, aktywnie uczestniczy w niektórych warsztatach Pawła Lewickiego a zdobytym doświadczeniem z pasją dzieli się z adeptami Total Immersion . Zajęcia indywidualne prowadzi w Tarnowie i Brzesku.

Z Łukaszem można się skontaktować przez:
Tel.: 509712910 lub e-mail: swimming.ti@gmail.com

absolwent AWF we Wrocławiu, nauczyciel dyplomowany wychowania fizycznego, instruktor pływania, łyżwiarstwa szybkiego i narciarstwa. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w łyżwiarstwie szybkim, członek kadry Polski juniorów, reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata w łyżwiarstwie szybkim. Z pływaniem związany od 10 lat. Nauczyciel w klasach sportowych o profilu pływackim. Prezes i trener w klubie pływackim MKS Piranie Lubin. Total immersion to podstawa przy nauczaniu pływania. Zajęcia prowadzi w Lubinie w grupach dla dzieci oraz indywidualnie dla dorosłych.

Z Konradem można się skontaktować przez:
Tel.: 660 44 62 81 lub e-mail: konrad.marciniak@piranie-lubin.pl

absolwent UW wydziału Kulturoznawstwa i CHAT wydziału Pedagogiki. Na co dzień menager w firmie z branży produktów brandowych. W wolnych chwilach Instructor/Trainer SDI, prowadzi kursy dla instruktorów nurkowania lub udziela prywatnych lekcji nauki pływania lub programów treningowych. Ponadto instruktor nurkowania SDI/TDI/PADI/SSI, a także instruktor ratownictwa przedmedycznego DAN i EFR, instruktor pływania, starszy ratownik WOPR, sędzia pływacki, Były instruktor służb mundurowych i sztuk walki. Ukończył kurs PCK zaawansowana pomoc medyczna. Poza pracą i fascynacją wodą spędza czas z rodziną.

Z Robertem można się skontaktować przez:
Tel.: +48604905574 lub e-mail: skaziu76@vp.pl

Wojtek Osiński trener TI, instruktor pływania i tenisa ziemnego, ratownik. Oprócz pływania i tenisa jego pasją są wschodnie sztuki walki, których adeptem był przez wiele lat. Wywarły one na nim ogromny wpływ – zwłaszcza aspekty psychologiczne. Pływanie TI często porównuje do tai chi. Dąży do osiągnięcia perfekcji zarówno u siebie jak i swoich uczniów. Uśmiechnięty, pogodny i zawsze szczery realista.

Z Wojtkiem można się skontaktować przez:
Tel.: 667-193-141 lub e-mail: nikolas77@o2.pl

trener TI, instruktor pływania i tenisa ziemnego, ratownik. Pasjonuje ją pływanie długodystansowe. Uważa, że na naukę nigdy nie jest za późno dlatego też pomaga ‚odnaleźć się’ w wodzie osobom dorosłym. Również najmłodsi stawiają swoje ‚pierwsze kroki’ w wodzie pod jej okiem. Poza pływaniem i grą w tenisa jeździ na rolkach. Interesuje się dietetyką i wpływem różnych sposobów odżywiania na organizm człowieka. Preferuje zdrowy styl życia.

Z Asią można się skontaktować przez:
Tel.: 667-56-35-15 lub e-mail: aswoj4@o2.pl

od 1994 roku związany z pływaniem, instruktor, ratownik, trener ti.

Nacodzień pracownik CENTRUM SPORTU TURYSTYKI I REKREACJI W STRZYŻOWIE (woj.Podkarpackie).

Z Jackiem można się skontaktować przez:
Tel.: 515153517 lub e-mail: tipolswim@gmail.com

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Trener TI, Rescue Diver, Instruktor Pływania, Instruktor Ratownictwa WOPR. Medalista Mistrzostw Polski w pływaniu oraz Ratownictwie Sportowym – członek kadry narodowej. Jako Instruktor posiada bogate doświadczenie w pracy z każdą grupą wiekową od 2 do 102lat. W wolnych chwilach nurkuje, pływa na windsurfingu oraz jeździ na snowboardzie.

Z Pawłem można się skontaktować przez:
Tel.: 696-082-675 lub e-mail: p.dziechcierewicz@interia.pl

trener TI, instruktor pływania i instruktor spinning cycling. Założyciel własnej szkoły pływania w woj. opolskim, gdzie fundamentem nauczania jest TI.
Jako były wyczynowy biegacz, obecnie pasjonat maratonów MTB i pływania na długich dystansach, swoją przyszłość wiąże z triathlonem IRONMAN.

Z Marcinem można się skontaktować przez:
Tel.: 796-343-007 lub e-mail: hobbysport@onet.pl

trener TI, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (specjalność trener pływania, odnowa biologiczna). Medalista Mistrzostw Świata w pływaniu szybkim w płetwach (Meksyk). Założyciel Szkoły Pływania Activ we Wrocławiu, gdzie realizuje swoją pasję do nauczania pływania w rekreacji i sporcie, treningu pływackiego oraz triathlonie. Uważa, że najlepszą drogą do opanowania pływania jest równowaga oraz technika a nie zwykła siła. Łącząc Total Immersion z Fizjologią Wysiłku Fizycznego (współpraca z doktorem fizjologii z AWF Wrocław) oraz Odnową Biologiczną, realizuje ambitne plany poprzez, które kursant otrzyma narzędzie, dzięki któremu będzie w stanie świadomie prowadzić prozdrowotny/sportowy tryb życia. Prywatnie uwielbia dobrą kuchnie, gotowanie i pyszną kawę.

Z Adamem można się skontaktować przez:
Tel.: 664 763 910 lub e-mail: activwroclaw@gmail.com

strona www: www.szkolaactiv.wroclaw.pl

trener TI, absolwent PWSZ w Tarnowie i AWF Kraków, nauczyciel wychowania fizycznego, starszy ratownik WOPR, instruktor pływania, sędzia pływania, instruktor sztuk walki. Prowadzi zajęcia na różnych poziomach zaawansowania z osobami w każdym wieku. Pomaga doświadczyć stanu „nirwany” podczas pływania. Uważa, że jest on dostępny dla każdego, a nie tylko dla wąskiej grupy sportowców.
Oprócz pływania interesuje się psychologią i żeglarstwem.
Zajęcia prowadzi na basenach w Tarnowie, Dębicy i okolicach.

Z Kamilem można się skontaktować przez:
Tel.:501 212 934 lub e-mail: k-janicki@o2.pl

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Zdrowie Publiczne, specjalność Promocja Zdrowia. Instruktor pływania I stopnia. O TI dowiedziała się przez przypadek, w chwili zetknięcia się z książką „Kraul metodą Total Immersion”, między innymi na podstawie której, napisała swoją pracę magisterską. Pierwsze warsztaty pod okiem Pawła Lewickiego i Bartka Staneckiego odbyła w Warszawie w 2008 roku. Od tamtej pory ciągle doskonali się uczestnicząc w licznych warsztatach i obozach na terenie całej Polski. Pasjonatka środowiska wodnego w ogóle. Poranny trening na basenie jest jej stałym punktem dnia. Pływanie traktuje jako źródło energii i radości. Swoim zacięciem i zamiłowaniem do pływania stara się motywować i zarażać innych. Na co dzień pracuje jako technik dentystyczny ceramik. Interesuje się muzyką i radiem (zwłaszcza „Trójką”). Amatorka wszelkich form kreatywnej twórczości. Miłośniczka natury i zdrowego stylu życia.

Z Martą można się skontaktować przez:
Tel.: 880 151 401 lub e-mail: martaswirydo@wp.pl

trener TI; absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach i Uniwersytetu Jagiellońskiego. W codziennej pracy muzyk (skrzypce) w orkiestrze Filharmonii Krakowskiej i nauczyciel gry na skrzypcach w POSM II st. w Krakowie. Uczestniczył wielokrotnie w warsztatach i obozach pływackich Total Immersion, a po ukończeniu kursu trenerskiego u Pawła Lewickiego i Matthew Hudsona asystował głównemu trenerowi TI w Polsce w warsztatach I stopnia kraula w Krakowie. Doskonali swoje umiejętności pływackie we wszystkich stylach, ze szczególnym uwzględnieniem delfina; pływa również na długich dystansach. W metodzie pływania TI najbardziej zafascynowany jest jej uniwersalnością: nie ma znaczenia wiek pływaka, poziom jego sprawności fizycznej czy rodzaj pracy zawodowej, którą wykonuje. Jeśli jest choć trochę systematyczny i podejmie wysiłek pracy nad nowym sposobem pływania, wówczas – po pewnym czasie znajdzie ogromną radość z pływania. Oprócz pływania interesuje się ogrodnictwem (szczególnie uprawą winorośli) i wędkarstwem. Janusz prowadzi zajęcia na basenach w Krakowie i Wieliczce.

Z Januszem można się skontaktować przez:
Tel.: 604 637 651 lub e-mail: jmrozik@wp.pl

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Akademii Ekonomicznej oraz Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.
Trener TI, trener pływania, sędzia pływania, Divemaster PADI, Instruktor WOPR, Instruktor PZN. Założycielka i właścicielka Akademii Sportów Wodnych Health & Body. Medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu oraz Ratownictwie Sportowym.
Jako trenerka posiada bogate doświadczenie w pracy z każdą grupą wiekową od 3 mc do 100 lat. W wolnych chwilach nurkuje i jeździ na nartach.

Z Agnieszką można się skontaktować:
Tel.: 501 109 605 lub e-mail: info@health-body.pl

Przemysław Malicki jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, ratownikiem wodnym i trenerem TI. Był zawodnikiem sekcji pływackiej klubu CWKS Legia Warszawa specjalizującym się w stylu motylkowym i klasycznym. Wspólnie z Pawłem Lewickim prowadził wiele zajęć, kursów i warsztatów metodami TI. Interesuje się metodyką, dydaktyką i psychologią sportu.

Jest twórcą strony internetowej www.plywanieti.pl oraz zwiazanej z nią szkoły pływackiej.

Z Przemkiem można się skontaktować:
Tel.: 516124980 lub e-mail: pmvm1@o2.pl

absolwent AWF Gdańsk, Trener TI, Ratownik WOPR, Instruktor pływania i założyciel klubu sportowego ‚Płetwal’ Gdańsk. Miłośnik Triatlonu, maratonów pływackich i kolarstwa.

Informacje: www.płetwal.pl

Z Tadeuszem można się skontaktować:
Tel.: 601-685-392 lub e-mail: pletwa@interia.pl

trener TI, instruktor pływania, ratownik WOPR, sędzia pływania, instruktor narciarstwa zjazdowego. Od 1993 r. triathlonista; na koncie kilkadziesiąt triathlonów w tym cztery na dystansie ironman, maratonów biegowych, pływackich, MTB. Miłośnik wycieczek wysokogórskich.

Swoją pasję realizuje w Stowarzyszeniu Szkoła Pływania Orka w Iławie gdzie prowadzi zajęcia pływania z grupami młodzieży i dorosłych. Propagator powszechności sportu dla wszystkich.

Z Krzysztofem można się skontaktować przez:
Tel.: 502313465 lub e-mail: krzywac@wp.pl

trener TI, instruktor pływania i gimnastyki korekcyjnej Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Płetwonurek federacji CMAS, SSI i LOK. Pasjonat freedivingu. Od lat uprawia jogę. Studiował antropologię na Uniwersytecie Warszawskim i dziennikarstwo. Interesuje go religioznawstwo, filozofia, również etyka sportów ekstremalnych. Wychodzi z założenia, że człowiek jest tyle wart, ile ludzie, którzy przeszli przez jego życie.
Jego zdaniem pływanie metodą TI to przede wszystkim sport umysłowy, w którym od kondycji, czy warunków fizycznych ważniejsze są: koncentracja, czucie wody i świadomość własnego ciała. Zajęcia pływania prowadzi w ramach Centrum Terapii Ruchem w Warszawie i Nowym Sączu.

Z Grzegorzem można się skontaktować przez:
Tel.: 510 969 614 lub e-mail: gregfreediv@gmail.com

psycholog, szkoleniowiec, trener TI; pływaniem zajmuje się od 2007r., ukończył psychologię na KUL w 2000r., 2 lata pracował jako terapeuta w USA. Od 10 lat jest trenerem efektywnego czytania, mnemotechnik i inteligentnego uczenia się. Twierdzi, że poprzez nieustanny rozwój techniki pływania można osiągać sukces także w innych dziedzinach życia. Uczy na własnym przykładzie a jego motto na zajęciach to: „przestań zmagać się z wodą – przestaniesz zmagać się z życiem”. Fascynuje go psychologia sportu – motywacji i emocji towarzyszących pływaniu długodystansowemu. Uważa, że bezwysiłkowe szybowanie w morzu pozwala dotrzeć do najgłębszych zakamarków własnej psychiki – poznać lepiej siebie, własne lęki, potrzeby i cele a tym samym lepiej rozumieć świat i innych ludzi. Gdy pływa najbardziej lubi uczucie harmonii i koncentracji graniczącej z medytacją, ściga się ze sobą. W tym roku udało mu się przepłynąć samotnie 40km w 4 etapach na wodach Adriatyku. Warsztaty i lekcje prowadzi na basenach w Rybniku i wojew. ościennych.

Z Pawłem można się skontaktować przez:
Tel.: 791 394 666 lub e-mail: trenerpaweu@gmail.com

strona www: www.akademiadoskonalenia.pl

Katowice. Absolwent AGH w Krakowie. Na co dzień zajmuje się edukacją przyrodniczą dzieci. Miłośnik nurkowania, nart, żeglarstwa, jazdy konnej, spływów kajakowych i wszelkich form spędzania wolnego czasu w terenie. Od kilku lat związany z TI, a od 2013 trener TI. Po spotkaniu na pierwszym kursie z Pawłem Lewickim, wysiłek pływania zamienił na radość pływania. Teraz pokazuje innym jak tego dokonać.

Z Jackiem można się skontaktować przez:
Tel.: 531 416 000 lub e-mail: jasz456@o2.pl

trener TI, Kraków. Studiowała filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim, przez lata pracowała jako dziennikarz i redaktor w Krakowie i Warszawie. Instruktor aikido w stopniu 2 dan – od 4 lat prowadzi własną szkołę, instruktor pracy z ciałem metodą Pilatesa, aktualnie uczy się również masażu. Pływa od 5. roku życia, ale spotkanie z metodą TI w 2011 roku zmieniło nudne „chlapanie na basenie” w pasjonującą przygodę. Pilates, bieganie, aikido, pływanie, snowboard, tai chi, masaż – wszystkie pasje łączy w jedno – świadomą pracę z ciałem i odkrywanie naturalnych możliwości bez kontuzji i urazów.
W metodzie TI fascynuje ją to, jak można zaprzyjaźnić z wodą zarówno tych, którzy się jej boją i nie ufają, jak i przekonać tych, którzy z nią walczą – pływaków, zawodników, że więcej korzyści przynosi współpraca z tym żywiołem niż próba pokonania go.

Z Martą można się skontaktować przez:
Tel.: 604 535 078 lub e-mail: marta.sobolska@gmail.com

trener TI, sam o sobie mówi regionalny patriota. Od narodzin głęboko związany z Katowicami. Na co dzień służy w 18 bpd w Bielsku- Białej. Trzykrotny weteran misji w Afganistanie.
Na Total Immersion natknął się przez kontuzję kolana, która wykluczała możliwość zaliczenia corocznego egzaminu z WF-u. Od tego czasu TI stało się dla niego pasją i nauką, którą chce zarażać nawet największych przeciwników pływania. Zasadą którą kieruje się podczas samokształcenia są słowa Bruce Lee ” nie boję się tych którzy wykonują 1000 ćwiczeń, lecz tych którzy wykonują jedno ćwiczenie 1000 razy…”.
Adrian prowadzi zajęcia w Katowicach, miastach ościennych oraz w Bielsku- Białej.
Adrian zaprasza na swoją stronę www.plywajzhanysem.pl

Z Adrianem można się skontaktować przez:
Tel.: 668-303-066 lub e-mail: a.szczypinski80@gmail.com

studentka AWF w Krakowie, trener TI, instruktor pływania i gimnastyki korekcyjnej, sędzia Polskiego Związku Pływackiego. Specjalista od stylu klasycznego oraz videoanalizy techniki pływania. Uczestnik konferencji szkoleniowych w których udział biorą najlepsi trenerzy i zawodnicy z całego świata. Swoją pasję łączy z pracą na krakowskich pływalniach ucząc dzieci, młodzież i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania (od początkujących po zawodowców).
Jej motto życiowe: „sukces przed pracą nie występuje nawet w słowniku”.

W wolnych chwilach gra w squasha, jeździ w długie trasy rowerowe, a w zimie uprawia freeride na desce snowboardowej. Ponadto pasjonuje się montażem filmów krótkometrażowych, eksperymentowaniem w kuchni oraz szlifowaniem umiejętności językowych.
Swoją przyszłość chce związać ze startem w triathlonach.

Z Anią można się skontaktować przez:
Tel.: 600 816 611 lub e-mail: a.wyjadlowska@gmail.com

trener TI we Wrocławiu, instruktorka pływania. Przygodę z basenem rozpoczęła kilkanaście lat temu, jeszcze jako mała dziewczynka. Przez kursy, sekcje pływackie, aż do momentu kulminacyjnego – zapoznania się z metodą TI. W Total Immersion najbardziej pasjonuje ją lekkość ruchów, ergonomia i bezwysiłkowe, długodystansowe pływanie – co stara się przekazać swoim uczniom.
Hobby, oprócz pływania: taniec latino, podróże, języki obce, chemia biologiczna.

Z Martą można się skontaktować przez:
Tel.: 512 279 490 lub e-mail: marta.kurzawska@gmail.com

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół nr 1 w Bartoszycach, trener TI, trener pływania II klasy. Z Total Immersion związany od 2009 roku.
Uczy pływać na basenach w Sułowie, Dobrym Mieście, Lidzbarku Warmińskim, Kętrzynie i Bartoszycach. Realizował programy nauki pływania: „Już pływam” i „Umiem pływać” przeznaczone dla dzieci, oraz „Łączymy pokolenia” dla seniorów.

Z Markiem można się skontaktować przez:
Tel.: 509 325 298 lub e-mail: marekwiszniewski@op.pl

ratownik wodny, ukończył najtrudniejszy bieg terenowy w Polsce – Bieg Morskiego Komandosa w Gdyni, pasjonat szkoleń jednostek specjalnych, zafascynowany filozofią Kaizen oraz możliwościami jakie daje coaching personalny, na treningach podkreśla moment uważności (flowstate). W swojej pracy stara się zmotywować oraz zmienić nastawienie tak by pomóc możliwie najszybciej osiągnąć upragniony cel. Cechuje go całościowe podejście do ucznia, z którym pracuje na wielu płaszczyznach. Ciągle stawia sobie nowe wyzwania. Nauczanie prowadzi na terenie Bydgoszczy.

Z Michałem można skontaktować się przez:
Tel.: 883 255 622 lub e-mail: mcal@vp.pl

zafascynowany pływaniem. Pierwsze warsztaty odbył w 2011 roku w Rzeszowie pod kierunkiem Pawła Lewickiego. Wraz z kolejnymi spotkaniami z Total Immersion odkrył na nowo przyjemność jaką jest świadome pływanie. Tą fascynacją postanowił się dzielić z innymi ludźmi jako trener , który stara się w każdym dostrzec pływaka i przedstawić tę sztukę jako wyjątkowy sposób na utrzymanie dobrej formy fizycznej i psychicznej. Sam wciąż doskonali swoje umiejętności pływając na basenie w Dębicy i Pustkowie. Na co dzień budowlaniec, zarządza własną firmą.

Z Piotrem można skontaktować się przez:
Tel.: 509655100 lub e-mail: piotr.piotrowski@piotrowski-okna.pl

 

 

 

 

 

Trener Total Immersion z Opola. Licencjonowany trener klasy II
triathlonu z akredytacją Polskiego Związku Triathlonu oraz sędzia III
klasy PZTri.

Aktywny pasjonata sportu i zdrowego trybu życia. Za cel stawia sobie
ciągłe podnoszenie poziomu sportowego i umiejętności. Aktywnością
fizyczna i zmianami sposobu odżywiania stara się poprawić kondycję i
jakość życia, a zawodników doprowadzić do wykorzystania pełni potencjału.

Prywatnie ojciec trójki dzieci, miłośnik kotów, mors i weganin.

Piotr zaprasza na swoją stronę: www.skrzynkowski.com

Z Piotrem można się skontaktować przez:
Tel.: 696 663 561 lub e-mail: piotr@skrzynkowski.com

 

Pomysłodawca i założyciel szkoły pływania „SwimTech”. Absolwent studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o specjalizacji Trener Przygotowania Motorycznego.  

Przygoda Mariusza z pływaniem rozpoczęła się w przedszkolu, kiedy rodzice zaprowadzili go pierwszy raz na zajęcia z nauki pływania. Nie pamięta ile dokładnie miał wtedy lat, ale od tamtej chwili pływanie stało się jego życiową pasją.

Obecnie jest zawodnikiem „Swim Club Masters Ślęza” oraz trenerem i instruktorem pływania. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji. 

(uprawnienia do szkoleń na wodach otwartych)

Kontakt

http://www.swimtech.pl

Tel: 792160591

Mail: mariusz.maciaszek.ti@gmail.com

Zajęcia odbywają się na Bielanach Wrocławskich i w Kątach Wrocławskich

 

 

 

 

 

 

Instruktor WIM HOF METHOD, Open Water Winter Swimmer z Sopotu , lekarz dentysta/chirurg implantolog, ratownik wodny, pasjonat wszelkich sportów wodnych, wiatrowych i kontaktu z naturą. Z pływaniem związany od małego, w 1999 roku jako nastolatek znalazł film o TI i czekał aż metoda zawita do Polski. Przygodę z TI rozpoczął szkoleniem u Pawła Lewickiego i Mat’a Hudsona w 2012 roku. Niedługo potem podjął wyzwanie aby w komforcie przepłynąć 1km stylem motylkowym. Kilka lat póżniej okazało się, że bariera była tylko w głowie. wystarczyło się rozluźnić i pracować nad szczegółami techniki i oddechu. Następnie przyszedł czas na 1, 2, 3 km itd. Wszystko dzięki TI i myśleniu jak pływać bez wysiłku i z poczuciem stanu FLOW. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem z bliskimi oraz przyjaciółmi, zachęca do TI i zimowego pływania wszystkich wokół.

Z Adamem można skontaktować się: tel.:500 450 456 lub mailowo: kontakt@adampioro.pl