Najlepsza nauka pływania na świecie.

Wierzymy, że każdy powinien się cieszyć pięknym stylem pływackim.
Pływacy TI nie tylko pływają pięknie, oni KOCHAJĄ pływanie.

misja TI

Oto dlaczego istniejemy:

  • Pływanie jest ważną umiejętnością życiową i idealnym sposobem osiągnięcia optymalnego zdrowia – każdy powinien mieć do tego dostęp.
  • TI jest najlepsze na świecie pod względem nauczania pływania: Potrafimy nauczyć pływać każdego … i to pływać dobrze.
  • Nasza misja to wzbogacanie życia ludzi poprzez poprawę sposobu nauczania i ćwiczenia pływania i uczynienia pływania bardziej dostępnym, radosnym i satysfakcjonującym dla każdego, kto mógłby z tego skorzystać.

Wartości TI:

Wobec celu wymienionego wyżej, ważne jest posiadanie przewodniego systemu wartości, który zawsze przypomina, co sobą reprezentujemy oraz który nadaje stały kierunek w łatwiejszych i trudniejszych momentach.

Pływanie to nasza pasja.

Kochamy pływać i chcemy, aby każdy kto pływa również je kochał. Pasja ta pozwala rozpocząć z entuzjazmem każdy nowy dzień i czynić pływanie jeszcze bardziej przyjemnym.

My również się kształcimy.

Ludzie, którzy żyją z nauczania innych muszą cenić swoje własne kształcenie. Jesteśmy ciekawi. Staramy się uczyć tak wiele od naszych studentów jak my ich nauczamy. Dzielimy się tym, co umiemy z naszymi klientami i przyjaciółmi. Staramy się być w czołówce w opracowaniu narzędzi i metod nauczania oraz pozostajemy otwarci na doskonalenie naszego własnego warsztatu.

Cenimy sobie prostotę.

Einstein kiedyś powiedział, że najprostsze rozwiązania są najczęściej najskuteczniejsze. Obiecujemy uczynienie naszych metod tak prostymi, iż dosłownie każdy może się ich nauczyć, prawie każdy może ich nauczać. Nasz cel to przygotować każdego, aby mógł sobie i innym pomóc.

Cenimy twoją dobrą wolę.

Mamy szczęście, że posiadamy rzesze oddanych fanów, i jesteśmy świadomi tego, jak jest to cenne. Dążymy do dostarczania usług tak dobrych jak nasze nauczanie. Nasze wartości i reputacja przyciągają wartościowych ludzi do naszej profesji. Aby twoja dobra wola miała podstawy do egzystencji, ustanawiamy i przestrzegamy wysokich standardów i dajemy przykład tym, co nauczamy.