.
home

Zostań trenerem

Każdy zna lub widział setki bądź tysiące osób, które nie potrafią pływać albo pływają słabo. Prawda jest taka, że każdy może nauczyć się pływać- i to pływać dobrze!

Trenerzy TI to najefektywniejsi nauczyciele pływania na świecie; posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do nauczenia każdego dobrze pływać i w pełni cieszyć się pływaniem. Niestety nie ma wymaganej ilości wykwalifikowanych trenerów TI, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na ich usługi. Celem naszym jest uczynienie nauczania TI dostępnego wszystkim, którzy tego potrzebują i dostarczenie możliwości osobom kochającym pływanie utrzymania się z wykonywania tego, co kochają.

Ponieważ tak niewiele osób potrafi dobrze pływać, jest właściwie niewyczerpalny zasób potencjalnych studentów. Możesz zarobić na swoje potrzeby robiąc to, co kochasz - a przy okazji dać innym bezcenny dar. Nie musisz być super pływakiem, aby zostać trenerem TI.

Dlaczego dyplom trenera TI będzie najcenniejszym dokumentem w świecie pływackim:

  • Miliony osób będzie chciało pływać lepiej niż to robią. Dla większości umiejętność lepszego pływania podniesie znacznie jakość życia. Prawie każda osoba, jaką spotykasz to potencjalny student, czyniąc rynek prawie niewyczerpalnym.
  • Dla wielu ludzi - zwłaszcza starszych - umiejętność dobrego pływania będzie bezcennym środkiem na utrzymanie i odzyskanie zdrowia lub utrzymanie młodości i sprawności.
  • Pływanie jest uniwersalne. Pośród wszystkich sportów, pływanie jest szczególne z trzech powodów:
    • Nie tylko podnosi sprawność fizyczną; jest również ważną umiejętnością życiową; dla młodych i tych którzy mają kontakt z wodą
    • Jest uznawane za najbardziej wszechstronne ćwiczenie typu fitness.
    • Jest idealne dla osób w każdym wieku od niemowląt do seniorów.

.

Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat kursów dla trenerów TI, proszę o kontakt:

            Paweł Lewicki
            poland@ti-europe.com
            tel: 0504 650 398

projekt i wykonanie strony www - Fabryka Dizajnu